Shopping Cart
فروش قرص تاخیری ویگو

در مورد قرص ویگو vigo ch چه اطلاعاتی دارید؟

دنیای مکمل های جنسی متفاوت است، گاهی برخی از محصولات در آغاز تولید با استقبال عمیقی مواجه شده و در نقطه ی مقابل دوام چندانی در این بازار پر سود بدست نمی آورند.

مثال های زیادی میتوانیم برایتان بزنیم شاید معروف ترینشان همان قرص ویگرکس استرونگ من آمریکایی بود که اوایل نظر خیلی ها را بخود جلب کرد و اما رفته رفته جایگاه خود را بصورتی کامل در اختیار داروی قدرتمند ویگرکس کانادایی قرار داد.

گاهی برخی از مشتریان قدیمیه قرص های جنسی سراغی از این داروهای جنسی میگیرند و ما دوس داریم در مورد داستان هایی که برای بازتولید این محصولات پیش آمد برایتان صحبت کنیم.

قرص ویگو vigo ch یکی از آن قرص های دیرانزالیه قدرتمند در ایران بود که بدلیلی سنگینی دوز و البته بالابردن قیمت آن از سوی داروساز تقریبا هیچ شرکتی در ایران دیگر آن را در اختیار مشتری قرار نمیدهد، از سوی دیگر امروزه نسبت به دو دهه ی پیش تنوع محصولات بسیار بالا رفته است و نمیتوان زیاد ناز یک قرص یا برند جنسی را کشید!

Vigo CH 450mg تولید شده توسط فناوری استخراج NANO-HOF از کارخانه ثبت اختراع BIORGAN Albuquerque، نیومکزیکو، ایالات متحده آمریکا

قرص ویگو vigo ch چه نوع دارویی است؟

بهتری بگوییم قرص ویگو اصل از اواخر دهه ی 90 میلادی بر سر زبانها افتاد، تقریبا میشود گفت زمانی که جام جهانی 1998 به میزبانی فرانسه خاتمه یافت و شور و حال عجیبی جامعه را فرا گرفته بود.

در آن زمان هیچ خبری از ویاگراها نمیتوانستید پیدا کنید زیرا قرص های جنسی در ترامادول یا چند نسخه ی محدود دیگر در دسترس بوده و حتی تولید آنها نیز انگشت شمار پیگیری میشد.

قرص ویگو اصل آمریکایی در واقع یک قرص دیر انزالی و درمان اختلالات نعوظی میباشد که در دو نوع VIGO CH 450 و VIGO FM 100 موجود است.

تقریبا یکساعت طول میکشد تا این قرص شق کننده ی الات تناسلی در بدنتان اثر کرده و خشم نعوظتان را بر انگیزد.

همچنین از این مکمل جنسی مردان گذشته بعنوان راهی برا افزایش سایز الت تناسلی بصورتی موقتی نیز استفاده کرده اند.

متخصصان جنسی گزارش می دهند که بزرگ کردن آلت تناسلی تا 6.4 اینچ تنها یک لحظه طول می کشد و اساتید پزشکی از دانشگاه استنفورد به لطف چندین آزمایش پزشکی آن را نشان داده اند که ثابت کرده است 120 دقیقه برای اجسام غاری آلت تناسلی کافی است. برای شروع رشد به این ترتیب آلت تناسلی از نظر اندازه و عرض بزرگ می شود و نعوظ طولانی تر می شود، به این معنی که می توانید تا 5 بار متوالی همسر خود را راضی کنید.

از زمان معرفی نسخه های جدیدی از داروی  VIGO CH 450 برای اختلال نعوظ در سال 2014، میلیون ها مرد کشف کرده اند که چگونه این دارو می تواند به درمان علائم اختلال نعوظ کمک کند.

اما در حالی که مردان بی‌شماری در سرتاسر جهان (و شرکایشان) مزایای واضح VIGO CH 450 را در زندگی جنسی خود تجربه کرده‌اند، آگاهی کمتری درباره نحوه عملکرد واقعی “قرص سفید کوچک” وجود دارد.

واقعا VIGO CH 450 در بدن انسان چه می کند؟

چقدر سریع کار می کند و چقدر دوام می آورد؟

تصمیم گرفتیم عمیق تر و کشف کنیم. اگر تا به حال کنجکاو شده اید که VIGO CH 450 چه کاری می تواند انجام دهد، به خواندن ادامه دهید: ممکن است از آنچه کشف می کنید شگفت زده شوید.

نحوه ی مصرف قرص ویگو اصل آمریکایی چگونه است؟

سازندگان VIGO CH 450 مصرف VIGO CH 450 را یک ساعت قبل از رابطه جنسی توصیه می کنند. با این حال، مطالعات نشان داده است که می تواند حتی قبل از آن شروع به کار کند.

برخی از مردان توانستند تنها 15 دقیقه پس از مصرف VIGO CH 450 به نعوظ برسند، اگرچه به دلیل VIGO CH 450 این امر به طور قطعی ثابت نشد. حداکثر اثر تقریباً یک ساعت پس از مصرف آن حاصل نمی شود (و می توان آن را یک ساعت به تاخیر انداخت.

یک ساعت علاوه بر این اگر با غذا مصرف شود، مردانی که VIGO CH 45 مصرف کردند به طور متوسط ​​25 دقیقه (از 12 تا 70 دقیقه) طول کشید تا نعوظ را تجربه کنند. این 20 دقیقه زودتر از میانگین زمان 50 دقیقه ای تجربه شده توسط افرادی بود که مکمل دیگری مصرف کردند.

ما دیده‌ایم که VIGO CH 450 با چه سرعتی می‌تواند کار کند، اما وقتی شروع به کار کرد، نعوظ معمولا چقدر طول می‌کشد؟ در یک مطالعه، یک ساعت پس از مصرف VIGO CH 45، مردان گزارش کردند که می توانند نعوظ را با مدت زمان متوسط ​​30 دقیقه به دست آورند. پس از هشت ساعت، این مدت به 20 دقیقه کاهش یافت و در ساعت 12، میانگین مدت زمان نعوظ 15 دقیقه گزارش شد.

این یک الگوی نادر مصرفی برای قرص های تاخیر در انزال زود رس مردانه نبوده و دقیقا از شیوه نامه ی جامع مصرفی پیروی کرده است.

نقطه ضعف قرص ویگو vigo ch دقیقا چیست؟

این دارو دقیقا برای اثر بخشی نیاز به تحریک جنسی دارد و خود هیچ تحریکی بوجود نخواهد آورد، البته وقتی شما وارد رابطه ی جنسی میشوید مسلما از یک توان جنسیه بالقوه ای با قرص ویگو آمریکایی مواجه خواهید شد.

پس از 24 ساعت، بدن در حال مصرف دارو است و مردانی که دیگر مشکل نعوظ ندارند، مشکلات خود را دارند. 

آنها رگ های خونی را گسترش می دهند که جریان خون را افزایش می دهد. بنابراین آلت تناسلی نیز راحت تر پر از خون و سفتی می شود. البته در هر موردی تاثیر قرص ویگو تحت تاثیر سن و سلامتی انسان است.

قرص ویگو ممکن است بصورتی 100 درصدی در برخی از مردان کار نکند و یا اینکه قدرت و شدت عمل آنطوری یک مرد انتظار دارد پیش نرود.

نظرات مصرف کنندگان در رابطه با قرص قرص ویگو vigo ch بوده است و برخی ها را راضی و با برخی دیگر سر ناسازگاری ایجاد میکند!

بعلاوه دوزمصرفی واقعا وحشتناک است و مردان ضعیف را تا یکهفته با انواع اقسام دردهای پشت کمر مواجه میکند، بنظر میرسد این نسخه فقط برای مردی که یک ورزشکار حرفه ای بوده در نظر گرفته شده باشد.

در واقع هر مرد عادی که میخواست از این قرص توانبخش جنسی استفاده کند پس از یکبار مصرف متوجه میشد که دوز سنگین و چاره ای جز شکستن دارو و خوردم یک یا یک چهارم آن ندارد.

مهمترین نقیصه ی این دارو با بیش از دو دهه نام آوری کمبود تاییدیه fda میباشد که واقعا شرم آور است!

مزایای استفاده

  • ایجاد تاخیر قانع کننده برای مردان مصرف کننده
  • افزایش استقامت و توان جنسی
  • بازدهی محصول همچنان پس از 72 ساعت
  • افزایش موقت نعوظ و اندازه الات تناسلیه مردانه
  • بیشتر کننده ی لذت جنسی در لحظه

قرصهای آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی ساخت كمپاني بروكلين ايالات متحده آمريكا – نيويورك سيتي (مخصوص مردان)

اين محصول استثنائي با بهره گيري از فرمول قوي پزشكي روز دنيا موجب افزايش قابل ملاحظه زمان انزال و اركتيشن (مدت زمان شق شدگي آلت) ولذت جنسي شده و موجب افزايش رضايت ج ن سي در شريك جنسي ميشود . محصولي 100% اصل آمريكايي , 100% تضميني و بصورت 100% پلمپ شده .

تعاریف و زیرشاخه های انزال زودرس (PE)

الگوی مداوم یا مکرر انزال که در طول فعالیت جنسی مشترک در عرض تقریباً 1 دقیقه پس از دخول واژینال و قبل از اینکه فرد بخواهد رخ می دهد.

علامت ملاک الف باید حداقل به مدت شش ماه وجود داشته باشد و باید تقریباً در همه یا همه (تقریباً 75 تا 100%) موارد فعالیت جنسی (در زمینه‌های موقعیت شناسایی شده یا، در صورت تعمیم، در همه زمینه‌ها) تجربه شود. علامت در معیار A باعث ناراحتی قابل توجه بالینی در فرد می شود.

اختلال عملکرد جنسی با یک اختلال روانی غیرجنسی یا در نتیجه پریشانی شدید رابطه یا سایر عوامل استرس‌زای مهم بهتر توضیح داده نمی‌شود و به اثرات یک ماده/دارو یا شرایط پزشکی دیگر قابل انتساب نیست.

جنبه های ابتلا به انزال زود رس کاملا از مردی به مرد دیگر متفاوت است، اگر چه بنظر میرسد این وضعیت در مردانی که دائم در حال خود ارضایی هستند برابر باشد.

برخی رفتارهایی که در بلوغ کاملا عادی بنظر میرسند، اما در بزرگسالی و میان سالی کاملا به ضرر یک مرد تمام میشوند زیرا او مسلما با فرآیند استرس زا توانایی رقابت را نخواهد داشت.

خود ارضایی یک رفتار استرس زای دیوانه وار است که حتی مردانی که در نخستین روزهای طلاق به سر میبرند نیز با آن گریبانگیر شده اند، البته این یک مثال در مورد دلایل بوجود آمدن انزال زود رس در مردان است.

امروزه زود انزالی با انواع قرص های تاخیری جبران میشود اگر چه ممکن است نیاز به روانکاوی نیز وجود داشته باشد.

PE یک اختلال عملکرد جنسی منفرد نیست. در واقع شامل چهار زیرگروه است: مادام العمر، اکتسابی، طبیعی و ذهنی. هر زیرگروه عوامل و مسائل روانی منحصر به فردی دارد.

منشا دقیق PE ناشناخته است، اگرچه احتمالاً شامل عوامل بیولوژیکی (ژنتیکی و عصبی-بیولوژیکی) و روانی (مسائل بین فردی، اضطراب عملکرد و تحریفات شناختی) می شود.

آیا درمان انزال زودرس موثر است؟

جواب مثبت است و حتی رفتار درمانی برای انزال زودرس موثر است. پاسخ طولانی این است که وقتی درمان پلی اتیلن را با سایر استراتژی‌ها، مانند داروهای اختلال نعوظ و تکنیک‌های رفتاری ترکیب کنید، بهترین نتایج را خواهید دید.

درمان ترکیبی دارویی برای به تعویق انداختن انزال در اختیار مردان قرار می‌دهد و در عین حال تکنیک‌های رفتاری برای به تاخیر انداختن انزال را یاد می‌گیرند و به مسائل روان‌شناختی و بین فردی مرتبطی که تجربه می‌کنند رسیدگی می‌کنند.

متقاعد کننده ترین مطالعه درمان ترکیبی نشان داد که ترکیب دارو و رابطه جنسی دو برابر موثرتر از دارو به تنهایی است.

برخی از درمانگرهای انزال زودرس مردانه در داروخانه ی فرزین طب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.