Shopping Cart
کپسول انرژی زای جنسی

کپسول گیاهی ساتیبو برای چیست+نحوه ی خرید این دارو از فرزین طب

از مجموعه داروهای انرژی بخش روزمره محسوب میگردد که بخصوص برای تقویت قوای جنسی بسیار موثر میباشد.

حتما شما نیز تابحال از نوشابه های انرژی زا استفاده کرده اید و البته اینکه از مواد و محتوای واقعی آن هیچ اطلاعات دقیقی معمولا در دسترس نیست و ممکن است یکسری از افزودنی های غیر مجاز در آنها بکار رفته باشد.

البته به کیفیت چنین محصولاتی کاری نداریم.

اگر به گذشته های دور برگردیم در آسیای شرقی اساتید مجربی بر پایه ی یکسری از آموزشها و گیاهان سنتی به کارهای انرژی درمانی میپرداختند.

انرژی درمانی یک راهکار بسیار جالبی میباشد که میتواند در نوع زندگی شما واقعا تغییرات شگرفی را شکل دهد.

حتی اعتقاداتی مثل استفاده از یکسری گردنبندها و انگشترها همچنان پابرجاست و یکسری هنوز میگویند که از این طریق انرژیه بالایی را در زندگیه روزمره دریافت میکنند.

پزشکان به طور مرتب از انرژی قابل تایید برای تشخیص و درمان سرطان استفاده می ‎کنند .

تصویر برداری با رزونانس مغناطیسی (MRI)، لیزر های مورد استفاده در جراحی ، پرتو درمانی و فتودینامیکی مثال هایی از کارایی انرژی درمانی در پزشکی است . روش های درمانی دیگر در حوزه انرژی درمانی شامل مغناطیس درمانی و انرژی درمانی صوتی هستند که کمتر مورد استفاده قرار می‎ گیرند .

ما زیاد در مورد انرژی درمانی ریزتر نشده و قصد داریم در مورد محصولی با شما حرف بزنیم که برای رفع خستگی و قدرت گیری جنسی میتواند بکارتان بیاید.

کپسول جنسی ساتیبو نام این محصول گیاهیست که از طب مشاهیر سنتی چینی اقتباس شده و هنوز طرفداران بسیاری را بخصوص در میان قشر جوان پیدا کرده است.

ساتیبو از لاتین به معنای “من تو را راضی خواهم کرد”. این یک تعادل منحصر به فرد از گیاهان چینی اثبات شده است که عملکرد جنسی را تقویت می کند. همچنین احساس خوبی می دهد. همچنین با افزایش میل جنسی برای زنان کار می کند.

کپسول گیاهی ساتیبو برای چیست؟

ساتیبو به انگلیسی satibo تلفظ میگردد، کپسول ساتیبو یکی از مکمل های انرژی تابشی است که با استفاده از دانش سنتی چینی با هنر و دستور العمل های مدرن در صنعت پزشکی این روزها استفاده می شود.

اين دارو شامل بسياري از گياهان چيني شناخته شده و گياهان دارويي است که با بهترين تکنولوژي با هم ترکيب شده اند و باعث اثربخشي موثرتر و سريع تر در انسجام و تنظيم قواي ايمني بدن و افزايش قواي جسماني و نيز ايجاد حس جواني مي شود و در افزايش ميل جن.سي بسيار موثر است.

دستور العمل های مدرن در صنعت پزشکی این روزها استفاده می شود. کپسول های تقویت کننده Satibo برای چندین دهه بخشی از مکمل های زندگی جنسی به طور جامع در سراسر آسیا و خاورمیانه بوده است و در نهایت این محصول اکنون در دنیای غرب نیز به شهرت رقابتی دست یافته است.

گفته میشود که در بحث نعوظی بایستی ابتدا انرژی مورد نیاز را تامین کرد، اگر از استفاده کنندگان مجموعه قرص های نعوظ و تاخیری باشید حتما میدانید که ممکن هست هر لحظه ضعف جسمانی به سراغتان بیاید بخصوص اگر اینکه شما از دوز بالای چنین محصولاتی استفاده کرده باشید.

پس بنظر شما نمیتوان با یک داروی انرژی بخش کمی بیشتر در مورد قدرت جنسیه خود اطلاعات بیشتری بدست آورد، پزشکان امروزه میگویند که اختلالات جنسی وابسته به سیستم ایمنی بدن است، ساتیبو در واقع معجونی میباشد که میتواند روحیه ی جوانی را به شما برگرداند.

هدف این روش های درمانی متعادل کردن کیفیت زندگی است که این روش درمانی دارای هدفی مشابه با ورزش یوگا ، چیگونگ و تای چی است . طب سوزنی نیز دارای هدفی مشترک با این روش های درمانی است و محققان در حال انجام تحقیقات برای اثبات تاثیر بیولوژیکی آن هستند.

کپسول های تقویت کننده مردانه اصلی چینی Satibo یک جایگزین گیاهی طبیعی برای قرص معروف تولید شده توسط Pfizer  است. این مکمل ساتیبو، اما به دلیل داشتن ترکیبات 100% طبیعی، هیچ گونه عوارض جانبی مانند رقبای دارویی خود مانند سردرد، خستگی، حالت تهوع و دید بدنام آبی محیطی ندارد.

یک ویژگی برتر کپسول گیاهی ساتیبو نبود هیچگونه خطرات احتمالی نظیر افت فشار خون در مردان مصرف کننده است.

موارد مصرف کپسول گیاهی ساتیبو

  • بعنوان تقویت کننده ی میل و توان جنسی مردانه
  • درمان دائمی انزال های زود رس
  • کمبود میل جنسی
  • اختلال عملکرد جنسی مردانه و زنانه
  • ضعف و بی حالیه عمومی
  • حساس شدن کمر و زانوها
  • درمانی برای عفونت های ادراری

تمام مواد موجود در کپسول Satibo 100% گیاهان هستند که به طور طبیعی یافت می شوند و از منابع خود در محدودیت های پزشکی استخراج می شوند. نوعی مکمل غذایی گیاهی نیز به ارزش غذایی کپسول اضافه می شود.

کپسول گیاهی ساتیبو چینی دارای اثر قوی و اثربخشی سریع است. افراد مبتلا به بیماری های جدی عروق مغزی و بیماری های مصرفی باید با مشورت پزشک از این دارو به دقت استفاده کنند.

نحوه ی مصرف دارو

تقویت کننده های جنسی بهتر است روزانه تنها یک عدد مصرف گردند، البته این کپسول انرژی زای جنسی نیز شبیه برخی از قرص های بیوتین میباشد و در صورتی که فرد از تحرک کافی برخوردار نباشد ممکن است سطح قند خون را کمی بالا ببرد و اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید کمی دوز را پایین آورده و سه روز یکبار به این داروی انرژی زا مراجعه کنید(برای یک درصد از افراد ممکن است چنین عارضه ای روی دهد).

اما برای ایجاد تاخیر در انزال های زود رس و عمدتا افزایش میل و شهوت جنسی بهترین زمان مصرف کپسول گیاهی ساتیبو یک ساعت قبل از شروع روابط جنسی است.

اگر زنان نیز در دوران شیردهی، عادت ماهانه، یائسکی و البته بارداری نباشند میتوانند گهگاهی بدین قرص انرژی زای جنسی روی بیاورند.

کپسول گیاهی ساتیبو چیزی حدود 72 ساعت ماندگاری اثر دارد که میتواند انرژی خوبی را در این بازه ی زمانی برایتان بوجود آورد.

نحوه نگهداری: در دمای اتاق بین 15 تا 30 درجه سانتیگراد، دور از گرما، نور و رطوبت نگهداری شود. دور از دسترس اطفال نگه دارید.

تفاوت با سایر داروها برای قدرت – تحمل آسان و عدم وجود تقریباً کامل عوارض جانبی، آلت تناسلی را افزایش می دهد، خستگی را از بین می برد، با الکل مطلوب نیست، اما ممکن است.

ترکیبات بکار گرفته شده در قرص انرژی زای جنسی ساتیبو

معروف ترین ترکیبات عبارتند از: یام، شیرین بیان، زنبق، دانه های اوریالی، لیسیوم چینی و غیره. ویژگی متمایز ساتیبو حاوی جینسنگ نیست، زیرا بسیاری از افراد نمی توانند جینسنگ را تحمل کنند. ایمنی را افزایش می دهد، باعث افزایش ضربان قلب نمی شود. دوز 1-2 کپسول در ساعت، می تواند متقابلا با یک زن مصرف شود. اکنون در غرب، کپسول قدرت ساتیبو یک موفقیت فروش است.

بیشتر بخوانید:

تشریح کامل مواد بکار گرفته شده در دارو

عصاره سیب زمینی چینی (شانیائو) – اثر عادی بر تعادل هورمونی و فشار خون دارد، سطح کلسترول را در خون تثبیت می کند. در طب سنتی چینی از این گیاه برای درمان نورالژی زنان، اسپاسم و آسیب شناسی پس از زایمان با بهبود خون رسانی به اندام تناسلی استفاده می شود.

شیرین بیان (گانکائو) – به لطف مواد هورمون مانندی که ترکیب آن را تشکیل می دهند، موثر است. لحن و کارایی بدن را افزایش می دهد، دارای اثر حساس کننده ایمنی است. جریان خون به اندام تناسلی را افزایش می دهد.

زنبق (baihe) – دارای خواص قابض و باکتری کش است. دارای اثر ضد درد، کلرتیک و ادرارآور است. آلکالوئیدهای گیاهی گردش خون را در اندام های داخلی واقع در ناحیه لگن افزایش می دهند.

لیسیوم چینی (توس، گوقی) – دارای اثر مقوی و مقوی است. ثابت شده است که اثر آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی را تقویت می کند. برای مشکلات سیستم گردش خون موثر است.

دانه های اوریال (qianshi) – دارای اثر مقوی برجسته است. اثر قابض و پوشش دهنده آن نیز شناخته شده است که باعث افزایش جریان خون به اندام های دستگاه تناسلی می شود.

دانه بوسنیکا (izhen) – به طور سنتی برای مشکل در ادرار کردن، اسهال، روماتیسم و ​​فرآیندهای التهابی استفاده می شود. خون رسانی و رفلکس های دستگاه تناسلی ادراری را عادی می کند.

کپسول گیاهی ساتیبو را از کجا تهیه کنیم؟

قبل از هر چیز بایستی توضیح دهیم این دارو میتواند یکسری ویژگی های مثبت دیگری را در اختیار اکثر ورزشکاران قرار دهد.

احتمال لاغر شدن نیز با کپسول ساتیبو به شدت بالاست و خصوصا برای افرادی که تمایل به آب کردن چربی های زاید دور شکمی خود داشته باشند، گزینه ی خوبی تلقی میگردد.

در صورت تمایل به خرید میتوانید اینجا کلیک فرمایید.

ما بسیار محصولات مشابه به کپسول گیاهی ساتیبو را در داروخانه فرزین طب نگهداری میکنیم که در صورت صلاحدید میتوانید آنها را در برگه های دیگر فروشگاه فرزین طب مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *